WEB TASARIM HİZMETLERİMİZ

Beyaz Pixel Interactive ile iyi bir web tasarımın gücüne inanın! Hizmet sonrası 1 yıl ücretsiz destek ile işleriniz kolaylaşacak.

Biz, Beyaz Pixel Interactive olarak web tasarım yaparken görsel, hızlı, güvenli ve içeriğe uygun tasarımlar yapmak için gayret gösteririrz. Başladığımız her işte öncelikle sizi iyi anlar ve içeriğine uygun çalışmalar yaparız. Beyaz Pixel’in ürettiği her web sitesi, mükemmel görselliğe sahip olmakla kalmayıp, kaliteli ve kurallara uygun olma özelliğine de sahiptir. Beyaz Pixel üretilecek olan web tasarım projelerinin tümünde neye ve hangi amaca hizmet edeceğini çok iyi analiz etmektedir.

Yapılan kurumsal web sitesi veya e-ticaret projelerinde olumlu geri dönüşlerin nasıl sağlanacağı daha proje başlamadan analiz edilir ve buna göre çalışmalara başlanır. Yaptığımız her kurumsal web sitetasarımının bize iyi bir referans olmasını ister ve bunun bilincinde olarak hareket ederiz.

İş süreci ve sonrası gereken her türlü desteği vermeyi temel prensip olarak ilke ediniriz. Beyaz Pixel web sitelerinin tümünde web standartlarına (erişebilirlik, ulaşılabilirlik, hızlı yüklenme, düşük bant genişliği kullanımı, arama motorlarında sıralama, bakım kolaylığı) büyük önem verir.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *