Yenilikçi interaktif çözümler geliştirmek amacıyla kurulan Beyaz Pixel siz kurumsal firmalara hitaben web tasarım ve web tabanlı yazılım çözümleri geliştirmektedir. Sizde yenilikleri seviyorsanız üst düzey teknoloji ihtiyacı olan internet faaliyetlerini bizimle değerlendirebilirsiniz.

Güncel interaktif tasarım hizmetlerinde sürekli gündemi takip ederek sizlere popüler tasarımlar sunmak için çalışıyoruz. Marka bilinirliği ve sürekliliği temel hedefiniz ise doğru adrestesiniz.

Karar verirken “kurumsal kimlik” ve “pazarlama” menülerinden oluşan iki ana başlıktan birini müşterilerimize önererek ilk adımı atıyoruz. Fizibilite etüdlerinin ardından müşterilerimizle süreklilik temelinde bir köprü kurarak, karşılıllı güven zemini çerçevesinde çözüm ortaklığı hizmetini yürütüyoruz.

Beyaz Pixel, birlikte çalıştığı şirketlerin web projelerinde, tam olarak ne istediklerini onlar kadar iyi bilir. Tasarım ve yazılımı doğru şekilde kullanarak, verimliliğe ve yüksek performansa dönüşmesini sağlar. Şirketlerin internet üzerinden yürüttükleri faaliyetleri sorunsuz yürütmelerini, iş akışlarını anlık takip etmelerini ve hatta yeni iş alanlarına girmelerini sağlar. Böylece Beyaz Pixel’i tercih edenler stratejik gelişim hareketlerine, normalde olması gerektiği gibi, daha çok zaman, iş gücü ve bütçe ayırabilirler.

Beyaz Pixel, müşterilerine hedef ve ihtiyaçlarına en uygun web tabanlı içerik yönetim sistemi ve web tasarım çözümünü önermek, önerilen çözümden maksimum faydayı sağlamak amacıyla danışmanlık hizmetlerini sunmaktadır.

İstanbul’da faaliyet gösteren web tasarım ajansımız, başta istanbul olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet veriyor.